Happy Holidays


Świadectwa rozdane, matury zdane, szkoły pozamykane, wreszcie nadeszły te upragnione przez wszystkich wakacje - czas leniuchowania, wstawania kiedy się chce, jedzenia śniadania w porze obiadu i nadrabiania wszelkich zaległości, które porobiły się przez cały rok szkolny. Z tejże okazji chcę wam życzyć, żeby te wakacje były jak najlepsze, wypełnione słońcem i uśmiechami, truskawkami, wyjazdami pod namiot, wypadami z przyjaciółmi i tym wszystkim co kojarzy wam się z tym błogim czasem nic nierobienia.

Muszę się pochwalić tym, że zdałam matmę na piękne 36%, niby nic a cieszy. Zaszalałam na polskim rozszerzonym i zdobyłam całe 90%, co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo nawet w najśmielszych snach nie myślałam, że tyle zdobęde. Teraz tylko czekać do 10 lipca na wyniki z UJ. Trzymajcie kciuki :*


PS. Zdradźcie mi proszę, swoje wakacyjne plany. Ja zamierzam leniuchować w rytmie kpopu i wrzucać kolejne rozdziały :>

Miłych wakacji 


Brak komentarzy

Publikowanie komentarza

Witaj nieznajoma/y. Cieszę się, że Cię tu u mnie widzę. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Będę wdzięczna za każdą pozostawioną opinie, zarówno tą pozytywną jak i negatywną. Nie mam nic przeciwko krytyce byleby była ona konstruktywna. Tyle z mojego gadania. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia :)

Szablon
synestezja
panda graphics